Ohnivá vůle: 29.díl
Look up & Tell: 13.díl


OV 29.díl

10. května 2012 v 15:45 | Miyu-chan |  Ohnivá vůle

Chlapec udělal několik dalších klidních kroků vpřed. V trávě se třpytila rosa a on ve dřepu pozoroval, jak ona čirá tekutina stéká z jednoho stébla na druhé. Málokdy ho tohle zaujalo, ale dnešní noc se mu zdála jiná než když jindy. Cítil napětí a nutilo ho to prozkoumávat každý centrimetr.
,,Sasuke-kun." Chlapce to nevylekalo, už ani neočekával, že by kdy mohl být sám.
,,Co chceš?" Odsekl chladným, ledovým hlasem aniž by mu věnoval třeba jen lehký pohled. Kabuta to nepřekvapilo a tudíž ani nevytočilo, klidně si poupravil brýle na nose a pak ruku spustil opět podél těla.
,,Orochimaru-sama s tebou chce mluvit." Oznámil klidně s lehkým podtónem posměšku.
,,Tak ať si dojde sám." Odvětil chladně Sasuke, postavil se a znovu se rozešel. Zanechal za sebou šedovlasého chlapce s posměšným úšklebkem na rtech: ,,On si dojde, už brzy, neboj." Pousmíval se sám pro sebe a na to se otočil. Po vzoru Sasukeho se rozešel vpřed.

Černovlasý nad onou narážkou ani nepřemýšlel, ač ji slyšel. Kabuto byl ten poslední, nad kým byl ochotný se zamyslet. Nebyla to pro něj důležitá osoba. Považoval ho jen za dalšího z Orochimarových poskoků.
Byl rozhodnutý pokračovat v bádání, dokonce se už skláněl k dalšímu stéblu trávy, když zaslechl hlasy. Zhluboka vydechl a zašel za nejbližší strom. Tam se zastavil a chvíli přemýšlel. Nebyl si úplně jistý, jestli se schovat za stromem nebo právě na stromě. Nadzvedl hlavu, přimhouřil oči a bez jakýhkoli pochybností vylezl na strom a schoval se v jeho koruně. Tušil, že chakru neskryje, ale ta alespoň tak nebyla do očí jako postava Sasukeho Uchihu, chlapce, co utekl k Orochimarovi.
,,Stůj!" Zničeho nic do Sasukeho zorného pole vpadl blonďatý chlapec. Poušklíbnul se. Naruta by poznal kdykoli, ale dívku, co za ním běžela, neznal.
,,Naruto! Zastav!" Doragon pomalu ztrácela nervy. Trochu nabrala na kroku a hravě ho chytla za rukáv. Blonďáček okamžitě zastavil, ale nevěnoval ji jediný pohled. Všechno v něm vřelo, každá buňka zuřila a Kyuubi běsnil. Využíval příležitosti.
,,Jen klid." Doragon opatrně uvolnila ruku a zlehka mu ji položila na rameno: ,,Mě to teda moc nepálí, ale jestli jde o to se Sakurou, není třeba takhle reagovat, ne?" Černovlasý v koruně stromu nadzvedl obočí. Začínalo ho to zajímat víc a víc.
,,Ale..." Naruto měl argumentů spousty a zrovna se je na Doragon snažil vychrlit, když kdosi seskočil ze stromu přímo před něj a ušklíbl se: ,,Ale co?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Doragon Doragon | Web | 10. května 2012 v 16:26 | Reagovat

!!!!!!!!!!! ZABOJU TĚ BRÁCHA, TY ZEMŘEŠ!!!!!!!!!!! xD
Takhle krátký a ještě utnout takhle!!! GRRR!!! xD
Ale samozřejmě bomby jako vždy *-*
I love your story brácha *-* (Vsadím se, že to mám špatně napsaný, protože anglicky prostě neumím :D)

2 Aoi Gumi Sakura/Fernandes Aoi Gumi Sakura/Fernandes | E-mail | Web | 11. května 2012 v 14:20 | Reagovat

Oooh O.O Nee-san o.O Sasu-zmrd!! ZHEBNÉÉÉÉÉÉ!! Zabij ho Dor!! Znič ho a jeho prach nech žralokům, ať maj co žrát!! Kisame se dlouho nenažral!! *pořvává na celý kolo* SMRT!! SMRT!! SMRT!! SASU-ZMRDOVOU SMRT!! Je to tak nechutně napínavý!! NOVEJ DÍL MUSÍ BEJT HNED!! *jen tak nenápadně šeptá* Prosim prosim .__.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.