Ohnivá vůle: 29.díl
Look up & Tell: 13.díl


LU&T - 13.díl

15. května 2012 v 21:27 | Miyu-chan |  look up and tell

Černovlasý chlapec se opřel o strom a tiše povzdechl. Sledoval dívku před sebou už dlouhou dobu, ale ona o něj nejevila nejmenší zájem: ,,Ty mě budeš dlouho ignorovat, co?" Prolomil ledové ticho, které se rozprostřelo po lese v moment, kdy zastavila.
,,Nemáš tady, co dělat." Odsekla a znovu se rozešla kupředu. Šla lehkým pomalým a jistým krokem, její kroky se rozléhaly po lese a tvořily jakousi melodii. Sai ji následoval už, co si všiml, že neodbočuje domů. A ona stejnou dobu věděla, že je ji v patách.
,,No, i tak tady jsem." Pokrčil chlapec rameny a stejně jako ona udělal několik kroků v před.
,,Tak jdi domů." Blondýna se zamračila a mezi obočím se ji objevila jemná, těžko znatelná vráska. Nelíbila se ji představa, že jde za ní celou dobů.
,,Ino," Chlapec udělal několik o něco rychlejších kroků, aby ji dohnal, a položil ji ruku na rameno. Okamžitě zastavila a věnovala mu jeden chladný pohled. Ani tak ruku nesundal, dokonce pokračoval: ,,Chci s tebou o tom mluvit."
,,Ale já nechci mluvit s tebou." Zamumlala už poněkud naštvaně a setřásla jeho ruku.
,,Víš, že to potřebuješ." Nedal se chlapec a udělal další krok vpřed. Na to se otočil a zpříma se ji podíval do očí. Ino ale okamžitě ucukla.
,,Běž pryč." Zkusila to znovu a zakroutila hlavou.
,,Přestaň bejt tak nepřístupná.* Vyčetl ji a opět se ji podíval do očí: ,,Zítra něco s Narutem pořádáme, bude to u nás. Musíš přijít.* Řekl klidně a přitom tak rázně, až se Ino podivila, jak děsivý Sai umí být. Ani na chvíli nezapřemýšlela nad tím, že by odmítla.

,,Není to dobrej nápad." Gaara dal dlaň v pěst a mrzutě se na chlapce podíval: ,,Kdo se tě ptal na názor?"
,,Vypadni." Ozval se třetí hlas někde ze stínu.
,,Nedělejte to." Pokračoval ve svém první chlapec a stáhl si kapucu víc do obličeje.
,,Myslíš, že na tebe někdo bude brát ohled nebo co?" Juugo vyšel ze stínu a podíval se na chlapce. Přeměřoval ho pohledem. Prozatím byl v pořádku, ale všichni přítomní věděli, že když první chlapec neodejde, nedopadne to dobře.
,,Možná by jsme si ho měli poslechnout." Ozval se odkudsi další hlas.
,,Ne. To nebude potřeba." Vyšel v Juugových stopách Sasuke, ledovým pohledem sjel prvního chlapce a otočil se na Gaaru: ,,Zítra bude vhodná doba. Uděláme to."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lost Bloody Rose Lost Bloody Rose | E-mail | Web | 8. června 2012 v 22:06 | Reagovat

wow!! to je dokonalý!! :)) já chcu další dílek!!! A Ino je mi fakt líto... chudák...

2 NiNi NiNi | 7. září 2014 v 17:22 | Reagovat

oooo poklona ... *věří v další díl* :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.